Běhoun / Koberec BERBER SYLA B752 krém
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 108 Kč
BERBER je unikátní kolekce koberců typu „Shaggy”. Jednoduché, geometrické vzory a pletené třásně poukazují na boho styl. Jejich vlasy jsou vysoké, tlusté a pružné, díky čemuž jsou velmi hebké a měkké... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 108 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
BERBER je unikátní kolekce koberců typu „Shaggy”. Jednoduché, geometrické vzory a pletené třásně poukazují na boho styl. Jejich vlasy jsou vysoké, tlusté a pružné, díky čemuž jsou velmi hebké a měkké na dotek.
▪ výška: 25 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 2,00 kg/m2
▪ materiál 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Schodiště,Kuchyně,Chodba |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Berber |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x200 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Shaggy Koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Shaggy Koberce |
| Kolekce: Berber | Berber — Shaggy Koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 60x200 cm | 60x200 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Shaggy Koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Umístění: Schodiště,Kuchyně,Chodba | Schodiště,Kuchyně,Chodba — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Shaggy Koberce |