Dětský koberec ARES TOWN
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 528 Kč
Dětský koberec ARES je jednoduchým ale vkusným vzorem bude krásně vypadat v každém dětském pokoji. Je vyroben z polyesteru, což zaručuje vysokou kvalitu a snadné čištění. Navíc je velmi příjemný na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 528 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětský koberec ARES je jednoduchým ale vkusným vzorem bude krásně vypadat v každém dětském pokoji. Je vyroben z polyesteru, což zaručuje vysokou kvalitu a snadné čištění. Navíc je velmi příjemný na dotek. ▪ Výška vlasu: 5 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,25 kg/m2
▪ Materiál: 100% Polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení,Pratelný |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Ares |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x160 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Šedá,Zelená | Šedá,Zelená — Koberce pro kluky |
| délka: 160 cm | 160 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Ares | Ares — Koberce pro kluky |
| Materiál: polyester | polyester — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 120x160 cm | 120x160 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |