Dětský koberec Hanse Home Adventures tečky, krémový, vícebarevný kruh
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 649 Kč
Kolekce Adventures přináší koberce s moderním designem, které jsou nejen krásným doplňkem do dětského pokoje, ale také ideálním místem pro veselou hru. Vysoce kvalitní zpracování z odolných vláken... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 649 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 1 749 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Adventures přináší koberce s moderním designem, které jsou nejen krásným doplňkem do dětského pokoje, ale také ideálním místem pro veselou hru. Vysoce kvalitní zpracování z odolných vláken zajišťuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Měkký a pohodlný, tento koberec vytváří útulnou a bezpečnou zónu pro hraní a zároveň slouží jako dekorace a ochranná podložka. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 8 mm
▪ Hmotnost: 1,55 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Egypt
Parametry
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Adventures |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | Kruh Ø 160 cm |
| šířka | 1 cm |
| Celková váha | 1550 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Podklad | juta |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Egypt |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 8 mm |
| Šířka | 160 cm |
| Délka | 160 cm |