Dětský koberec Kiddy 1150 šedý/tyrkysový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 555 Kč
Nejnovější kolekce Kiddy je jednou z našich nejkrásnějších dětských kolekcí a splní očekávání rodičů i jejich dětí. Potěší jemnými, stylovými barvami a nejvyšší kvalitou zpracování. Důraz na nejmenší... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 555 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nejnovější kolekce Kiddy je jednou z našich nejkrásnějších dětských kolekcí a splní očekávání rodičů i jejich dětí. Potěší jemnými, stylovými barvami a nejvyšší kvalitou zpracování. Důraz na nejmenší detaily a použití stočených vláken z nich činí ideální, odolný a pohodlný doplněk na dlouhá léta. Krátké štětiny usnadňují čištění a vysávání, zabraňují usazování prachu, jsou antistatické a antialergické. Materiál: polypropylen
Celková hmotnost: 2,30 kg/m2
Výška vlasu: 10 mm
Parametry
| Barva | Bíla,Šedá,Tyrkysová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Kiddy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Bíla,Šedá,Tyrkysová | Bíla,Šedá,Tyrkysová — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Kiddy | Kiddy — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |