Dětský koberec Mara 725 krémový / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 915 Kč
Dětská kolekce Mara Kids vytváří uklidňující atmosféru s přírodními barvami a láskyplnými motivy. Roztomilé vzory s hvězdičkami a zvířecími vzory zvou na hraní, snění a pobíhání a zároveň slouží jako... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 915 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětská kolekce Mara Kids vytváří uklidňující atmosféru s přírodními barvami a láskyplnými motivy. Roztomilé vzory s hvězdičkami a zvířecími vzory zvou na hraní, snění a pobíhání a zároveň slouží jako měkká hrací plocha.
Dětské koberce z této kolekce jsou strojově vyráběny z vysoce kvalitní směsi polypropylenu a polyesteru a jsou testovány na škodlivé látky testovací pečetí Oeko-Tex Standard 100. Povrch je odolný, snadno se čistí a také jsou vhodné pro podlahové topení. Materiál: 70% polypropylen 30% polyester
Výška vlasu: cca 11 mm
Celková hmotnost: cca 2,15 kg/m²
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Mara |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Mara | Mara — Koberce pro kluky |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |