Dětský koberec protiskluzový BAMBINO 41730 Auto, šedý / modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 597 Kč
Dětský koberec s jednoduchým ale vkusným vzorem bude krásně vypadat v každém dětském pokoji. Protiskluzová podložka zabraňuje klouzání produktu na kluzkých podlahových deskách, což je mimořádně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 597 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětský koberec s jednoduchým ale vkusným vzorem bude krásně vypadat v každém dětském pokoji. Protiskluzová podložka zabraňuje klouzání produktu na kluzkých podlahových deskách, což je mimořádně důležité, zvláště když děti dělají první krůčky. Koberec má certifikát OEKO-TEX, který potvrzuje bezpečné složení výrobku pro uživatele i pro životní prostředí. Koberec lze prát v pračce. Parametry: ▪ Výška vlasu: Cca 5 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 0,70 kg / m² ▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Modrá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Bambino |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Šedá,Modrá,Vícebarevná | Šedá,Modrá,Vícebarevná — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Bambino | Bambino — Koberce pro kluky |
| Materiál: polyester | polyester — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |