Dětský protiskluzový koberec Play ostrov pokladů
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 585 Kč
Dětské protiskluzové koberce z kolekce PLAY byly vytvořeny s ohledem na nejmenší uživatele - nejen z hlediska designu, ale také bezpečnosti. Měkký vlas a nevšední motiv se postarají o nekonečnou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 585 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětské protiskluzové koberce z kolekce PLAY byly vytvořeny s ohledem na nejmenší uživatele - nejen z hlediska designu, ale také bezpečnosti. Měkký vlas a nevšední motiv se postarají o nekonečnou zábavu a stanou se neodmyslitelným společníkem dětských her. Stojí za zmínku, že koberec splňuje nejvyšší hygienické a bezpečnostní normy; neobsahuje zdraví nebezpečné látky, což potvrzuje bezpečnostní certifikát.
Ostatní informace
Výška vlasu: 5 mm
Celková hmotnost: cca 1,2 kg/m2
Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Modrá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Play |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x120 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 120 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Modrá,Vícebarevná | Modrá,Vícebarevná — Koberce pro kluky |
| délka: 120 cm | 120 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Play | Play — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 80x120 cm | 80x120 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |