Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 013 Kč
Elegantní sklopný odkládací stolek vyhotovený ve vysoce hodnotné ruční práci. Stolek je flexibilně použitelný díky oboustrannému sklopnému systému. Je praktickým doprovodem na balkoně, terase,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 013 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní sklopný odkládací stolek vyhotovený ve vysoce hodnotné ruční práci. Stolek je flexibilně použitelný díky oboustrannému sklopnému systému. Je praktickým doprovodem na balkoně, terase, zahradě nebo v zimní zahradě. Teakové dřevo je robustní a počasí odolné tropické dřevo, které se velice hodí díky svým vlastnostem pro vnější prostory. K udržení krásy Vašeho zahradního nábytku, doporučujeme, dřevo pravidelně ošetřovat teakovým olejem. Neošetřené teakové dřevo získá po určité době známou stříbrnošedou patinu. Na vědomí! Dřevo je živý materiál, drobné trhliny a pozvolná změna barvy patří k normálnímu vývoji u tvrdých dřev. Pro naše produkty se používá pouze dřevo z ověřeného pěstování dřevin. Samozřejmě naleznete v našem shopu vedle odkládacího stolku také jiné varianty teakového nábytku a s vhodným teakovým olejem pro péči o Váš odkládací stůl, také ještě mnoho dalších produktů k tématu dům nebo zahrada.
Technické údaje:
rozměry: 58 x 50 x 7 cm (v x š x h)
sklopný odkládací stolek z ošetřeného teakového dřeva
sklopný, lehce uskladnitelný
druh dřeva: teakové dřevo
deska stolu: 50 x 50 cm
výška stolu: 50 cm
Obsah balení:
1x sklopný odkládací stolek
Parametry
| Výrobce | Divero |
|---|---|
| Rozměry | 58 x 50 x 7 cm |
| Rozkládácí | Ano |
| Hmotnost | 6 kg |
| Druh materiálu | teakové dřevo |
| Výška | 50 cm |
| Skládací | Ano |
| Campingové stolky | Ne |
| Šuplík | Ne |
| Šířka | 50 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní stolky |
| Campingové stolky: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Druh materiálu: teakové dřevo | teakové dřevo — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 6 kg | 6 kg — Zahradní stolky |
| Rozkládácí: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Rozměry: 58 x 50 x 7 cm | 58 x 50 x 7 cm — Zahradní stolky |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Zahradní stolky |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Šuplík: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní stolky |
| Výška: 50 cm | 50 cm — Zahradní stolky |