Divero 47267 Odkládací týkový stolek - 50 cm
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 160 Kč
Krásný, romantický, praktický, kompaktní, ručně vyrobený stoleček z týkového dřeva. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití, a proto je možné jej flexibilně používat jako odkládací plochu, jako... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 2 160 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Krásný, romantický, praktický, kompaktní, ručně vyrobený stoleček z týkového dřeva. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití, a proto je možné jej flexibilně používat jako odkládací plochu, jako květinový stojan nebo jednoduše pro odložení kávu vedle pohovky. Použijte tento stůl v zahradě nebo na terase vedle lehátka nebo skládací židle. Také v domě se tento malý stůl dobře uplatní jako květinová stolička nebo jako noční stolek v ložnici. Na praktické odkládací ploše můžete umístit svou oblíbenou knihu, časopisy, brýle a další drobnosti a mít je pak vždy připraveni v dosahu. Teak je jedním z nejdéle známých a nejhodnotnějších dřev v Asii. Teak je světově proslulé dřevo kvůli mimořádně dobré výdrži a vysoké odolnosti vůči napadení houbami, termitů a chemikálií. Není-li ošetřen, začne se postupně vytvářet stříbřitá patina. Není-li to žádoucí, je možné zabránit jejímu vytvoření zabránit jednoduše roční údržbou za použití komerčního teakového oleje.
Technické údaje:
rozměry produktu: 50 x 50 x 50 cm (d x š x v)
materiál: ošetřené teakové dřevo
Obsah balení:
1 x odkládací stolek
Parametry
| Materiál | týkové dřevo |
|---|---|
| Z masivu | Ano |
| Tvar | čtverec |
| Výrobce | Divero |
| Výška | 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Hloubka | 50 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stoly |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Stoly |
| Hloubka: 50 cm | 50 cm — Stoly |
| Hmotnost: 10 kg | 10 kg — Stoly |
| Materiál: týkové dřevo | týkové dřevo — Stoly |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Stoly |
| Tvar: čtverec | čtverec — Stoly |
| Výrobce: Divero | Divero — Stoly |
| Výška: 50 cm | 50 cm — Stoly |
| Z masivu: Ano | Ano — Stoly |