Garthen 60407 Dvoudílné tágo na kulečník - 146,5 cm
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 329 Kč
Kulečníkové tágo je vhodné pro začátečníky a zkušené hobby hráče. Je vyrobené z vysoce kvalitního žlutého březového dřeva se stabilním šestihranným závitovým závitem přibližně 2,5 cm z hliníku. Tágo... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 329 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kulečníkové tágo je vhodné pro začátečníky a zkušené hobby hráče. Je vyrobené z vysoce kvalitního žlutého březového dřeva se stabilním šestihranným závitovým závitem přibližně 2,5 cm z hliníku. Tágo je natřené přírodním čirým lakem a malováno tradičním vzorem. Koncovka tága je kulička vyrobena z plastu a koncovka je opatřena gumovým pufrem. Rukojeť s frézovanými drážkami umožňuje bezpečné uchopení.
Technické údaje:
celková délka: 146,5 cm
délka horní části: cca 73,5 cm
délka spodní části: asi 73 cm
materiál: žlutá bříza
hmotnost tága: cca 500 g
pevná délka závitu: 2,5 cm
našroubovací kůže: Ø 12 mm, tloušťka 3,5 mm
Obsah balení:
1 x dvoudílné tágo na kulečník
2 x náhradní špičky
Parametry
| Špice | Ano |
|---|---|
| Průměr špice | 12 mm |
| Délka | 146.5 cm |
| Typ | dvoudílné tágo |
| Hmotnost | 500 g |
| Výrobce | Garthen |
| Vícedílná tága | Ano |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kulečníková tága |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Kulečníková tága |
| Délka: 146.5 cm | 146.5 cm — Kulečníková tága |
| Hmotnost: 500 g | 500 g — Kulečníková tága |
| Průměr špice: 12 mm | 12 mm — Kulečníková tága |
| Špice: Ano | Ano — Kulečníková tága |
| Typ: dvoudílné tágo | dvoudílné tágo — Kulečníková tága |
| Vícedílná tága: Ano | Ano — Kulečníková tága |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Kulečníková tága |