Garthen Skládací kempinkový stůl, 80 x 50 cm
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 608 Kč
Povrch potaženého desky stolu je velmi stabilní a snadno se čistí. Díky praktické funkci skládání je stůl snadno uskladnitelný všude. Na rám byla použita stabilní ocel. Tento skládací stůl je také... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 608 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Povrch potaženého desky stolu je velmi stabilní a snadno se čistí. Díky praktické funkci skládání je stůl snadno uskladnitelný všude. Na rám byla použita stabilní ocel. Tento skládací stůl je také odolný proti povětrnostním vlivům a snadno se čistí a je také vybaven dvěma protilehlými držáky nápojů. Plocha stolu o rozměrech 80 x 50 cm nabízí prostor pro Vaše nápoje a jídla. Výška stolu 50 cm je uzpůsobena pro skládací stoličky, které také nabízíme. Tento vizuálně výjimečný skládací stůl je ideálním doplňkem vašeho venkovního inventáře a nezbytného kempinkového náčiní.
Technické údaje:
rozměry: 80 cm x 50 cm x 50 cm (d x š x v)
deska: 600 x 300D polyester potažený, s potiskem loga
barva potažení stolu: tmavě modrá a světle modrá
barva ocelových nohou: šedé
tyče: 4-hranné ocelové trubky 16 mm x 16 mm
2 držáky nápojů: 8 cm průměr
rozměr kapsy: 87 x 15 x 15 cm
opěrná plocha nohou: 42 cm x 42 cm
Obsah balení:
1 x skládací kempinkový stůl
Parametry
| Výrobce | Divero |
|---|---|
| Rozměry | 80 x 50 x 50 cm |
| Rozkládácí | Ne |
| Hmotnost | 3.5 kg |
| Druh materiálu | ocel, polyester |
| Výška | 50 cm |
| Skládací | Ano |
| Campingové stolky | Ano |
| Délka | 80 cm |
| Šuplík | Ne |
| Šířka | 50 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní stolky |
| Campingové stolky: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Délka: 80 cm | 80 cm — Zahradní stolky |
| Druh materiálu: ocel, polyester | ocel, polyester — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 3.5 kg | 3.5 kg — Zahradní stolky |
| Rozkládácí: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Rozměry: 80 x 50 x 50 cm | 80 x 50 x 50 cm — Zahradní stolky |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Zahradní stolky |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Šuplík: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní stolky |
| Výška: 50 cm | 50 cm — Zahradní stolky |