Jago Odpadkový koš na tříděný odpad 60 L, nerezový
Výrobce: Jago
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 499 Kč
Tento pedálový odpadkový koš má oddělené vnitřní kbelíky, které jsou ideální pro třídění různých druhů odpadu nebo recyklaci. Funkčnost spolu s módním designem činí tento odpadkový koš ideálním pro... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 2 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento pedálový odpadkový koš má oddělené vnitřní kbelíky, které jsou ideální pro třídění různých druhů odpadu nebo recyklaci. Funkčnost spolu s módním designem činí tento odpadkový koš ideálním pro použití v kuchyni, ale lze jej považovat také za praktický doplněk do koupelny, ložnice nebo kancelářských prostorů. Těsně uzavřené víko našeho třídiče odpadu se otevírá pomocí barevných pedálů a umožňuje snadný přístup k vyjmutí a vyprázdnění odpadků z vnitřních kbelíků. Odpadkový koš má stabilní protiskluzovou základnu, která chrání povrch podlahy, a také praktické madlo na zadní straně, které je vhodné pro snadný transport celého předmětu.
Technické údaje:
rozměry: 41 x 64 x 56 cm (d x š x v)
hmotnost: 8,2 kg
tvar: obdélníkový
materiál: plast / nerezová ocel
protiskluzová základna
celkový objem: 60 kg
barva: stříbrná
typ: nášlapový
Obsah balení:
1 x odpadkový koš
3 x vnitřní koš
Parametry
| Materiál | nerez, plast |
|---|---|
| Šířka | 64 cm |
| Výrobce | Jago |
| Venkovní | Ne |
| Dětské | Ne |
| Hloubka | 41 cm |
| Výška | 56 cm |
| Hmotnost | 8.2 kg |
| Na tříděný odpad | Ano |
| Typ | nášlapový |
| Objem | 60 l |
| Barva | stříbrná |
Doplňkové informace
| Kategorie | Odpadkové koše |
|---|---|
| Výrobce: Jago | Jago — Odpadkové koše |
| Barva: stříbrná | stříbrná — Odpadkové koše |
| Dětské: Ne | Ne — Odpadkové koše |
| Hloubka: 41 cm | 41 cm — Odpadkové koše |
| Hmotnost: 8.2 kg | 8.2 kg — Odpadkové koše |
| Materiál: nerez, plast | nerez, plast — Odpadkové koše |
| Na tříděný odpad: Ano | Ano — Odpadkové koše |
| Objem: 60 l | 60 l — Odpadkové koše |
| Šířka: 64 cm | 64 cm — Odpadkové koše |
| Typ: nášlapový | nášlapový — Odpadkové koše |
| Venkovní: Ne | Ne — Odpadkové koše |
| Výrobce: Jago | Jago — Odpadkové koše |
| Výška: 56 cm | 56 cm — Odpadkové koše |