Jago Zahradní domek na nářadí, zelený, 182 x 186 x 118 cm
Výrobce: Jago
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 336 Kč
Vítejte v našem zahradním ráji! Představujeme vám úžasný Jago® Zahradní domek, váš spolehlivý partner pro perfektně uspořádanou zahradu! Tento zahradní domek je více než jen praktický přístřešek pro... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 6 336 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vítejte v našem zahradním ráji! Představujeme vám úžasný Jago® Zahradní domek, váš spolehlivý partner pro perfektně uspořádanou zahradu! Tento zahradní domek je více než jen praktický přístřešek pro vaše zahradní nářadí a domácí potřeby. Je to stylový klenot, který dodá vaší zahradě neodolatelný šarm. S kompaktními rozměry, které neovlivní celkový vzhled vaší zahrady, vám přesto poskytne dostatek prostoru pro ukládání veškerého nářadí. Díky povrchu z praktické pocínované oceli a odolnosti proti povětrnostním vlivům si tento zahradní domek poradí s každým výzvou, kterou na něj počasí vrhne. Zapomeňte na rezavění a starosti s údržbou! Jeho odolnost vůči UV záření ho chrání před vyblednutím a zajišťuje, že vaše cenné nástroje zůstanou v perfektním stavu. Dveře tohoto domečku jsou posuvné, což zajišťuje snadný přístup a maximalizuje prostor uvnitř. Navíc čtyři větrací mřížky zaručují optimální cirkulaci vzduchu, což je klíčové pro udržení vašeho nářadí v perfektním stavu. Montáž tohoto zahradního domku je rychlá a jednoduchá. S jasným návodem a pomocí druhé osoby ho postavíte během 2-3 hodin. Můžete si být jistí, že se vám to povede!
Technické údaje:
celkové rozměry: 182 x 186 x 118 cm (d x v x š)
vnitřní rozměry: 182 x 186/159 x 118 cm (d x v x š)
rozměry základny: 182 x 118 cm (d x š)
rozměry dveří: 155 x 73 cm (v x š)
typ střechy: pultová
výška hřebene: 186 cm
výška okapu: 159 cm
tvar základny: kvádrový
materiál: pocínovaná ocel s práškovým nátěrem
odolný vůči povětrnostním vlivům a rezavění – povrch střechy pravidelně čistěte jemným kartáčem
odolný proti UV záření
posuvné dveře
4 větrací mřížky
horní rohy střechy jsou vyztuženy plastem
snadná montáž ve 2-3 hodinách dvěma osobami
barva: tmavě zelená
Obsah balení:
1 x zahradní domek nejen na nářadí
Parametry
| S podlahovou konstrukcí | Ne |
|---|---|
| Typ dveří | posuvné |
| Vnější hloubka | 118 cm |
| Domky na nářadí | Ano |
| Vnitřní šířka | 182 cm |
| Vnitřní hloubka | 118 cm |
| Chaty | Ne |
| Tvar střechy | pultová |
| Materiál | pocínovaná ocel s práškovým nátěrem |
| Vnější šířka | 182 cm |
| S přístřeškem | Ne |
| Výrobce | Jago |
| Se střešním oknem | Ne |
| Barva | zelená |
| S možností uzamčení | Ne |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní domky |
|---|---|
| Výrobce: Jago | Jago — Zahradní domky |
| Barva: zelená | zelená — Zahradní domky |
| Chaty: Ne | Ne — Zahradní domky |
| Domky na nářadí: Ano | Ano — Zahradní domky |
| Materiál: pocínovaná ocel s práškovým nátěrem | pocínovaná ocel s práškovým nátěrem — Zahradní domky |
| S možností uzamčení: Ne | Ne — Zahradní domky |
| S podlahovou konstrukcí: Ne | Ne — Zahradní domky |
| S přístřeškem: Ne | Ne — Zahradní domky |
| Se střešním oknem: Ne | Ne — Zahradní domky |
| Tvar střechy: pultová | pultová — Zahradní domky |
| Typ dveří: posuvné | posuvné — Zahradní domky |
| Vnější hloubka: 118 cm | 118 cm — Zahradní domky |
| Vnější šířka: 182 cm | 182 cm — Zahradní domky |
| Vnitřní hloubka: 118 cm | 118 cm — Zahradní domky |
| Vnitřní šířka: 182 cm | 182 cm — Zahradní domky |
| Výrobce: Jago | Jago — Zahradní domky |