Kobercový čtverec Coral Lines 60376 Bitumen 50x50 cm 50x50 cm
Výrobce: Avanti
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 650 Kč
Zátěžové kobercové čtverce Coral jsou vhodné do kancelářských či hotelových prostor. Kobercové čtverce Coral jsou velice odolné proti oděru a vyblednutí. Jejich pokládka do šachovnice nebo jiných... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 3 650 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zátěžové kobercové čtverce Coral jsou vhodné do kancelářských či hotelových prostor. Kobercové čtverce Coral jsou velice odolné proti oděru a vyblednutí. Jejich pokládka do šachovnice nebo jiných geometrických vzorů může interiér velice elegantně rozzářit.
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Typ koberce | Smyčkový |
| Celková výška | 5,5 mm |
| Tvar | Čtverec |
| Hustota vlasu | 175 000 vpichů/m2 |
| Celková váha | 4 200 g/m2 |
| Výška vlasu | 3 mm |
| Třída hořlavosti | Bfl-s1 |
| Podklad | Bitumen |
| Váha vlasu | 490 g/m2 |
| Zátěžová třída | 33 - komerční prostory, vysoká zátěž |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Antistatická úprava | Ano |
| Protiskluznost | DS |
| Podlahové topení | Ano |
| Materiál | Polyamid |
| Rozměr čtverce | 50x50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Délka | 50 cm |