Koberec 38951 PRINT VICTORIA
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 447 Kč
Modernost a klasika, tak by se dala ve zkratce popsat kolekce koberců VICTORIA. Kolekce se vyznačuje klasickými vzory komponovanými na pozadí šedé, béžové a jemně hnědé. ▪ Výška vlasu: 6 mm ▪ Celková... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 447 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Modernost a klasika, tak by se dala ve zkratce popsat kolekce koberců VICTORIA. Kolekce se vyznačuje klasickými vzory komponovanými na pozadí šedé, béžové a jemně hnědé. ▪ Výška vlasu: 6 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 0,90 kg/m2
▪ Materiál: 100% Polyester
Parametry
| Barva | Hnědá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Victoria |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Hnědá,Vícebarevná | Hnědá,Vícebarevná — Orientální koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Victoria | Victoria — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 200x300 cm | 200x300 cm — Orientální koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |