Koberec 4489B ATLAS PP červený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 362 Kč
Běhouny a koberce z kolekce Atlas s originálním designem určené pro místnosti zařízené v klasickém stylu. Jsou kolekcí koberců vyrobených z polypropylenových vláken. Vyznačují se především velmi... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 362 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Běhouny a koberce z kolekce Atlas s originálním designem určené pro místnosti zařízené v klasickém stylu. Jsou kolekcí koberců vyrobených z polypropylenových vláken. Vyznačují se především velmi vysokou otěruvzdorností, jejich vlákna jsou elastická a odolná proti deformaci. Čistí se velmi snadno. Mají také vysokou tepelnou vodivost, takže je lze použít v místnostech s podlahovým topením. Kolekce koberců Atlas obsahuje širokou škálu klasických i modernějších vzorů včetně geometrických, květinových, perských a různých jiných designů. ▪ Výška vlasu: Cca 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,35 kg/m2
▪ Materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | ATLAS |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Červená | Červená — Orientální koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: ATLAS | ATLAS — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Orientální koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Orientální koberce |