Koberec Agnella Agnus Edgar pískový / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 33 660 Kč
Koberce z kolekce Agnella Agnus jsou synonymem přírodní elegance. Díky svému jednoduchému vzhledu zapadnou do různých designů interiéru. Jsou vyrobeny z vlny a potěší svým autentickým vzhledem a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 33 660 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Agnella Agnus jsou synonymem přírodní elegance. Díky svému jednoduchému vzhledu zapadnou do různých designů interiéru. Jsou vyrobeny z vlny a potěší svým autentickým vzhledem a jemným pocitem. Jsou vyrobeny z kvalitní vlny, která zaručuje jejich trvanlivost, pružnost a výjimečnou odolnost. ▪ Celková tloušťka: 10 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,65 kg/m2
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Agnella Agnus |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Vlněné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Vlněné koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Vlněné koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Vlněné koberce |
| Kolekce: Agnella Agnus | Agnella Agnus — Vlněné koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Vlněné koberce |
| Rozměr: 200x300 cm | 200x300 cm — Vlněné koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Vlněné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Vlněné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Vlněné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Vlněné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Vlněné koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Vlněné koberce |