Koberec Agnella Ballata Loriq šedohnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 203 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 7 203 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér.
▪ ▪ Výška vlasu: 6,5 mm
▪ Celková výška: 8,5 mm
▪ Celková hmotnost: 2,19 kg/m²
▪ Materiál: 80% vlna / 20% polyamid
▪ Hustota tkaní: 152 350 bodů/m²
Parametry
| Barva | Hnědá,Šedá,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna,polyamid |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Ballata |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 133x190 cm |
| šířka | 133 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Hnědá,Šedá,Zelená | Hnědá,Šedá,Zelená — Moderní koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Ballata | Ballata — Moderní koberce |
| Materiál: vlna,polyamid | vlna,polyamid — Moderní koberce |
| Rozměr: 133x190 cm | 133x190 cm — Moderní koberce |
| šířka: 133 cm | 133 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |