Koberec Agnella Funky Top Ken krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 475 Kč
Originální kolekce Agnella pro lidi, kteří hledají moderní a praktický koberec. Hodí se jak do minimalistických aranžmá, tak do interiérů v glamour stylu, které vyzařují nádheru. Díky technologii... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 475 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Originální kolekce Agnella pro lidi, kteří hledají moderní a praktický koberec. Hodí se jak do minimalistických aranžmá, tak do interiérů v glamour stylu, které vyzařují nádheru. Díky technologii heat-set použité při výrobě jsou odolné vůči oděru
▪ Celková výška: 11 mm
▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,75 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Funky Top |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Funky Top | Funky Top — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Dětský pokoj,Obývací pokoj | Dětský pokoj,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |