Koberec AGNELLA FUNKY TOP TOM světle béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 930 Kč
Pokud vaše dítě miluje zvířata nebo se zajímá o fotbal, kolekce Funky Top mu umožní přeměnit pokoj na malé zoo nebo sportovní hřiště plné hravých vzorů. V nabídce jsou také modely vhodné pro starší... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 930 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pokud vaše dítě miluje zvířata nebo se zajímá o fotbal, kolekce Funky Top mu umožní přeměnit pokoj na malé zoo nebo sportovní hřiště plné hravých vzorů. V nabídce jsou také modely vhodné pro starší děti, které zdobí geometrické a abstraktní motivy. Všechny koberce jsou vyrobeny z polypropylenu technologií heat-set frise, díky čemuž jsou příjemné na dotek, snadno se udržují a neobsahují prach, což z nich činí ideální volbu do dětského koutku. ▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková výška: 11 mm
▪ Celková hmotnost: 1,75kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Hustota tkaní : 192 000 bodů/m²
Parametry
| Barva | Béžová,Zelená,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Funky Top |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 133x180 cm |
| šířka | 133 cm |
| délka | 180 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Dětské koberce |
| Barva: Béžová,Zelená,Vícebarevná | Béžová,Zelená,Vícebarevná — Dětské koberce |
| délka: 180 cm | 180 cm — Dětské koberce |
| Kolekce: Funky Top | Funky Top — Dětské koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Dětské koberce |
| Rozměr: 133x180 cm | 133x180 cm — Dětské koberce |
| šířka: 133 cm | 133 cm — Dětské koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Dětské koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Dětské koberce |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Dětské koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Dětské koberce |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Dětské koberce |