Koberec Agnella Isfahan Bellona Bursztyn
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 263 Kč
Originální kolekce Agnella pro lidi, kteří hledají moderní a praktický koberec. Hodí se jak do minimalistických aranžmá, tak do interiérů v glamour stylu, které vyzařují nádheru. Díky technologii... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 7 263 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Originální kolekce Agnella pro lidi, kteří hledají moderní a praktický koberec. Hodí se jak do minimalistických aranžmá, tak do interiérů v glamour stylu, které vyzařují nádheru. Díky technologii heat-set použité při výrobě jsou odolné vůči oděru.
▪ výška: 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,40 kg/m2
▪ materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Béžová,Hnědá,Krémová,Oranžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Ishafan |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x180 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 180 cm |