Koberec Agnella Isfahan Leyla Bursztyn ovál
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 23 295 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 23 295 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Po letech si zachovávají svůj důstojný vzhled, protože jejich extrémně husté rouno je odolné a neopotřebovává se.
▪ výška: 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,50 kg/m2
▪ materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Isfahan |
| Tvar | Ovál |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kruhové a oválné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Kruhové a oválné koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Kruhové a oválné koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Kruhové a oválné koberce |
| Kolekce: Isfahan | Isfahan — Kruhové a oválné koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Kruhové a oválné koberce |
| Rozměr: 200x300 cm | 200x300 cm — Kruhové a oválné koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Kruhové a oválné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Kruhové a oválné koberce |
| Tvar: Ovál | Ovál — Kruhové a oválné koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Kruhové a oválné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Kruhové a oválné koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Kruhové a oválné koberce |