Koberec Agnella Isfahan Nereo granátový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 294 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 9 294 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Po letech si zachovávají svůj důstojný vzhled, jelikož jejich extrémně husté rouno je odolné a neopotřebovává se.
Parametry:
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková výška: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 2,50 kg/m²
▪ Materiál: 100% vlna
▪ Hustota tkaní : 460 800 bodů/m²
Parametry
| Barva | Hnědá,Černá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Isfahan |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 133x180 cm |
| šířka | 133 cm |
| délka | 180 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Vlněné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Vlněné koberce |
| Barva: Hnědá,Černá,Vícebarevná | Hnědá,Černá,Vícebarevná — Vlněné koberce |
| délka: 180 cm | 180 cm — Vlněné koberce |
| Kolekce: Isfahan | Isfahan — Vlněné koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Vlněné koberce |
| Rozměr: 133x180 cm | 133x180 cm — Vlněné koberce |
| šířka: 133 cm | 133 cm — Vlněné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Vlněné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Vlněné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Vlněné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Vlněné koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Vlněné koberce |