Koberec Agnella Lida Nilo Malachit
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 839 Kč
Vyberte si z naší široké nabídky koberců, které jsou dostupné v různých barvách, velikostech a vzorech. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a nenáročnou údržbu.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 839 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší široké nabídky koberců, které jsou dostupné v různých barvách, velikostech a vzorech. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a nenáročnou údržbu. Naše rozmanitá nabídka vám umožní nalézt koberec, který dokonale zapadne do stylu vašeho interiéru a přinese mu nový nádech elegance a pohodlí. Tento koberec bude dokonalým doplňkem do vašeho obývacího pokoje v moderním, industriálním stylu.▪ Výška vlasu: 4 mm
▪ Hmotnosť: 2,01 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylén
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Agnella |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Šedá,Zelená | Krémová,Šedá,Zelená — Moderní koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Agnella | Agnella — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |