Koberec Agnella Morphic Dunes šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 15 476 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 15 476 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Po letech si zachovávají svůj elegantní vzhled, jelikož jejich extrémně husté rouno je odolné a neopotřebovává se. ▪ Výška vlasu: 9 mm▪ Celková hmotnost: cca 2,29 kg/m²
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba),Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | 3D vzor,Moderní vzor |
| Kolekce | Morphic |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 133x190 cm |
| šířka | 133 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Morphic | Morphic — Moderní koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 133x190 cm | 133x190 cm — Moderní koberce |
| šířka: 133 cm | 133 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Vzor: 3D vzor,Moderní vzor | 3D vzor,Moderní vzor — Moderní koberce |