Koberec ALLESSIA šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 58 639 Kč
Koberec je vyroben z přírodní vlny, která zaručuje vysokou kvalitu, odolnost a příjemný pocit při doteku. Díky výšce vlasu poskytuje měkký a komfortní povrch, ideální do obytných prostor. Jeho... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 58 639 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec je vyroben z přírodní vlny, která zaručuje vysokou kvalitu, odolnost a příjemný pocit při doteku. Díky výšce vlasu poskytuje měkký a komfortní povrch, ideální do obytných prostor. Jeho celková hmotnost svědčí o hustotě a pevnosti materiálu, což zajišťuje dlouhou životnost a elegantní vzhled. Tento koberec je skvělou volbou pro ty, kdo hledají spojení stylu a funkčnosti. Parametry:
▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 3,50 kg/m²
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | 3D vzor,Geometrické vzory |
| Kolekce | ALLESSIA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 297x419 cm |
| šířka | 297 cm |
| délka | 419 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 419 cm | 419 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: ALLESSIA | ALLESSIA — Moderní koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 297x419 cm | 297x419 cm — Moderní koberce |
| šířka: 297 cm | 297 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: 3D vzor,Geometrické vzory | 3D vzor,Geometrické vzory — Moderní koberce |