Koberec Allora Plus 8164A Marmur Ornament béžový / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 882 Kč
Koberce z kolekce ALLORA PLUS jsou jedinečnými dekoračními doplňky. Jejich poznávacím znamením jsou extravagantní vzory v černé barvě, kontrastující se stříbrnou a zlatou. Mají dvouúrovňovou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 882 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce ALLORA PLUS jsou jedinečnými dekoračními doplňky. Jejich poznávacím znamením jsou extravagantní vzory v černé barvě, kontrastující se stříbrnou a zlatou. Mají dvouúrovňovou strukturu vlasů zvýrazňující zajímavé vzory. Vlas koberců ALLORA PLUS je tkaný ze směsi polyesteru a polypropylenu, spodek koberce je vyroben z juty. ▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: 2150 g/m2
▪ Materiál: 70% Polyester / 30% Polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Allora Plus |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Allora Plus | Allora Plus — Orientální koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Orientální koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |