Koberec ALLURE 1963 mramor, strukturovaný / glamour, bílý / zlatý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 195 Kč
Kolekce ALLURE přináší dokonalé spojení elegance a moderního designu. Inspirována glamour stylem, vyniká strukturálními vzory jako geometrické motivy, mramorové efekty či jemné ornamenty. Tlumené... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 195 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce ALLURE přináší dokonalé spojení elegance a moderního designu. Inspirována glamour stylem, vyniká strukturálními vzory jako geometrické motivy, mramorové efekty či jemné ornamenty. Tlumené odstíny dodávají interiéru sofistikovaný charakter. Díky kvalitnímu materiálu kombinují odolnost s příjemnou měkkostí, čímž zajišťují komfort i estetickou hodnotu. ALLURE je ideální volbou pro ty, kdo hledají spojení luxusu, trendového designu a praktičnosti. ▪ Materiál: 60% polypropylen, 40% polyester
▪ Celková hmotnost: cca 2,40 kg/m2
▪ Celková tloušťka: 11 mm
▪ Hustota tkaní: 480 000 bodů/m2
▪ Certifikát OEKO-TEX
Parametry
| Barva | Bíla,Krémová,Šedá,Zlatá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Allure |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x200 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Bíla,Krémová,Šedá,Zlatá,Černá | Bíla,Krémová,Šedá,Zlatá,Černá — Moderní koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Allure | Allure — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x200 cm | 60x200 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |