Koberec ALLURE 5715 světle šedý / granátový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 198 Kč
Objevte rafinovanou eleganci a módní design s kolekcí koberců ALLURE. Tato jedinečná kolekce je ideální pro ty, kdo si cení luxusu, strukturovaných vzorů a moderních interiérů. Inspirované světem... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 198 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Objevte rafinovanou eleganci a módní design s kolekcí koberců ALLURE. Tato jedinečná kolekce je ideální pro ty, kdo si cení luxusu, strukturovaných vzorů a moderních interiérů. Inspirované světem glamouru a současného designu, koberce v této sérii zaujmou nejen svojí estetikou, ale také vynikajícím řemeslným zpracováním. Parametry:
▪ Materiál: 60% polypropylen, 40% polyester
▪ Celková hmotnost: cca 2,40 kg/m²
▪ Celková tloušťka: cca 11 mm
▪ Hustota tkaní: 480 000 bodů/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX
Parametry
| Barva | Šedá,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Allure |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Modrá | Šedá,Modrá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Allure | Allure — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |