Koberec ANDES AND 04 GREY
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 10 907 Kč
Koberec ANDES dokáže okouzlit svým zajímavým vzorem a moderní barevnou paletou. Koberec je vyroben z polypropylenu, díky čemuž je vysoce odolný vůči ztrátě barev, oděru a pošlapání. ▪ Výška vlasu: 13... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 10 907 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec ANDES dokáže okouzlit svým zajímavým vzorem a moderní barevnou paletou. Koberec je vyroben z polypropylenu, díky čemuž je vysoce odolný vůči ztrátě barev, oděru a pošlapání. ▪ Výška vlasu: 13 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,21 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Andes |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 239x300 cm |
| šířka | 239 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Šedá | Krémová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Andes | Andes — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 239x300 cm | 239x300 cm — Moderní koberce |
| šířka: 239 cm | 239 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |