Koberec Antique 481 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 915 Kč
Naše koberce „Antique“ spojují tradiční vzory minulých staletí s nádechem moderního vkusu. Od ornamentálních vzorů až po moderní geometrické motivy v jednoduchých barvách, každý design koberce vnáší... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 915 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Naše koberce „Antique“ spojují tradiční vzory minulých staletí s nádechem moderního vkusu. Od ornamentálních vzorů až po moderní geometrické motivy v jednoduchých barvách, každý design koberce vnáší do prostředí nádech historie, aniž by zanedbával současný šarm.
Ať už jako výrazný koberec do vašeho obývacího pokoje, útulný běhoun do předsíně nebo elegantní akcent ve vaší ložnici – koberce s krátkým vlasem „Antique“ si zaručeně najdou místo ve vaší domácnosti. Díky různým velikostem a vzorům se hodí téměř do každé místnosti.
▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,00 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá,Stříbrná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory,Moderní vzor |
| Kolekce | Antik |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Šedá,Stříbrná | Krémová,Šedá,Stříbrná — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Antik | Antik — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory,Moderní vzor | Abstraktní vzory,Moderní vzor — Moderní koberce |