Koberec Art 1652 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 582 Kč
Koberec z kolekce ART naplní domov moderní lehkostí. Trendová barevná kombinace svým vzhledem zapadne do každého obývacího pokoje nebo ložnice. Design doplňují kontrastní třásně na příčných koncích.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 582 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce ART naplní domov moderní lehkostí. Trendová barevná kombinace svým vzhledem zapadne do každého obývacího pokoje nebo ložnice. Design doplňují kontrastní třásně na příčných koncích. Díky vlastnostem nenáročným na údržbu se hodí téměř do každého obytného prostoru.
▪ Výška vlasu: 7 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,00 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj,Chodba |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Art |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 200 cm kruh |
| šířka | 2 cm |
| délka | 290 cm |