Koberec ASENA CLASSIC červený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 464 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 464 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Koberec je vyroben ze 100% polypropylenu, který je příjemný na dotek, drží barvy a snadno se čistí – stačí pravidelné vysávání. Parametry:
▪ Materiál: 100% polypropylen ▪ Celková tloušťka: 8 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 1,56 kg/m2
Parametry
| Barva | Červená,Šedá,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | ASENA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x240 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 240 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Červená,Šedá,Béžová | Červená,Šedá,Béžová — Orientální koberce |
| délka: 240 cm | 240 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: ASENA | ASENA — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 160x240 cm | 160x240 cm — Orientální koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |