Koberec ASOS ROLLER šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 789 Kč
Koberec ASOS ANGERS dokáže okouzlit svým zajímavým vzorem a moderní šedou barvou. Koberec je vyroben z polyesteru a polypropylenu, díky čemuž je vysoce odolný vůči ztrátě barev, oděru a pošlapání.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 789 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec ASOS ANGERS dokáže okouzlit svým zajímavým vzorem a moderní šedou barvou. Koberec je vyroben z polyesteru a polypropylenu, díky čemuž je vysoce odolný vůči ztrátě barev, oděru a pošlapání. Koberec je vhodný i pro alergiky. ▪ Výška vlasu: 12 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,5 kg/m2
▪ Materiál: 65% polypropylen, 35% polyester
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Vhodný pod kolečkovou židli |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Asos |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Asos | Asos — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |