Koberec ASPEN M204B tmavě šedý / antracitový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 718 Kč
Kolekce koberců ASPEN je spojením elegance, neutrálních tónů a kvalitního zpracování. Vyrobená z materiálu převážně viskóza s příměsí akrylu, nabízí jemný lesk, hladký povrch a zároveň vyšší odolnost... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 718 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců ASPEN je spojením elegance, neutrálních tónů a kvalitního zpracování. Vyrobená z materiálu převážně viskóza s příměsí akrylu, nabízí jemný lesk, hladký povrch a zároveň vyšší odolnost vůči opotřebení. Jemné odstíny dodávají interiéru šmrnc a snadno se kombinují s různými styly zařízení. Design kolekce ASPEN je moderní, vkusný a nadčasový, vhodný do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Pokud hledáte koberec, který působí luxusně, ale zároveň je praktický na údržbu, ASPEN je ideální volbou.▪ Výška: 8 mm
▪ Celková hmotnost: 3,1 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 200 000 bodů/m²
▪ Materiál: 60% viskóza, 40% akryl
Parametry
| Barva | Šedá,Antracitová,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | akryl,viskóza |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Aspen |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Antracitová,Vícebarevná | Šedá,Antracitová,Vícebarevná — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Aspen | Aspen — Moderní koberce |
| Materiál: akryl,viskóza | akryl,viskóza — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |