Koberec BCF Morad KLASIK béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 321 Kč
Koberec Morad je charakteristický nízkou cenou, dobrou kvalitou a trvanlivostí nepřetržitého a intenzivního používání. Tyto podmínky jsou splněny na 100%. ▪ Výška: 8 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 1,30... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 321 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Morad je charakteristický nízkou cenou, dobrou kvalitou a trvanlivostí nepřetržitého a intenzivního používání. Tyto podmínky jsou splněny na 100%.
▪ Výška: 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,30 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | BCF Morad |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x110 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 110 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Orientální koberce |
| délka: 110 cm | 110 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: BCF Morad | BCF Morad — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 60x110 cm | 60x110 cm — Orientální koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |