Koberec / Běhoun HD Coffee 3
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 968 Kč
Koberec HD Coffee přináší teplé, zemité tóny inspirované kávovou paletou – umírněně hnědé a béžové barvy se prolínají v jemném abstraktním strukturovaném vzoru, který evokuje příjemnou harmonii a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 968 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec HD Coffee přináší teplé, zemité tóny inspirované kávovou paletou – umírněně hnědé a béžové barvy se prolínají v jemném abstraktním strukturovaném vzoru, který evokuje příjemnou harmonii a útulnost. Design je nenápadný, ale dostatečně zajímavý, aby vnesl hloubku do moderních i tradičních interiérů, zejména pod konferenční stolky nebo do pohodlí obývacího pokoje.▪ Výška vlasu: 5 mm
▪ Celková výška: 7 mm
▪ Celková hmotnost: 1,45 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyamid
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Hnědá,Béžová,Bíla |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Kuchyně,Chodba,Schodiště |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | HD Coffee |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x160 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Hnědá,Béžová,Bíla | Hnědá,Béžová,Bíla — Moderní koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: HD Coffee | HD Coffee — Moderní koberce |
| Materiál: polyamid | polyamid — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x160 cm | 60x160 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Chodba,Schodiště | Kuchyně,Chodba,Schodiště — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |