Koberec Berber 9754 s třásněmi, ivory / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 193 Kč
BERBER je unikátní kolekce koberců typu „Shaggy”. Jednoduché, geometrické vzory a pletené třásně poukazují na boho styl. Jejich vlasy jsou vysoké, tlusté a pružné, díky čemuž jsou velmi hebké a měkké... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 193 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
BERBER je unikátní kolekce koberců typu „Shaggy”. Jednoduché, geometrické vzory a pletené třásně poukazují na boho styl. Jejich vlasy jsou vysoké, tlusté a pružné, díky čemuž jsou velmi hebké a měkké na dotek. ▪ výška: 30 mm
▪ celková hmotnost: 3,6 kg/m2
▪ materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký),Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | 3D vzor,Moderní vzor |
| Kolekce | Berber |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 133x190 cm |
| šířka | 133 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Berber | Berber — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 133x190 cm | 133x190 cm — Moderní koberce |
| šířka: 133 cm | 133 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Vzor: 3D vzor,Moderní vzor | 3D vzor,Moderní vzor — Moderní koberce |