Koberec BLENHEIM 274 béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 114 Kč
Koberec BLENHEIM se smyčkovým vlasem je ideální pro každodenní použití v domácnosti i v prostorách s vyšší zátěží. Díky odolnosti vůči stlačení a mechanickému poškození si dlouho zachovává svůj... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 114 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec BLENHEIM se smyčkovým vlasem je ideální pro každodenní použití v domácnosti i v prostorách s vyšší zátěží. Díky odolnosti vůči stlačení a mechanickému poškození si dlouho zachovává svůj vzhled. Speciální technologie tkaní zajišťuje, že nečistoty zůstávají na povrchu, což výrazně usnadňuje údržbu a čištění – koberec stačí jednoduše vysát. ▪ Celková tloušťka: 7 mm
▪ Celková hmotnost: 1,62 kg/m2
▪ Hustota tkaní: 95 380 bodů/ m2 ▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Dětský pokoj,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Vhodný pod kolečkovou židli |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Blenheim |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x200 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Jednobarevné koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Blenheim | Blenheim — Jednobarevné koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x200 cm | 100x200 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |