Koberec BOND KIDS Racing
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 208 Kč
Kolekce koberců BOND KIDS je navržena tak, aby byla ideální do dětských pokojů, kde se pojí funkčnost, komfort a hravý design. Materiál použitý pro výrobu kombinuje pevnost a odolnost s jemností na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 208 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců BOND KIDS je navržena tak, aby byla ideální do dětských pokojů, kde se pojí funkčnost, komfort a hravý design. Materiál použitý pro výrobu kombinuje pevnost a odolnost s jemností na dotek, díky čemuž jsou tyto koberce příjemné pro chůzi i bezpečné pro hraní. Jejich veselé vzory a pestré barvy podporují kreativitu a hravost dětí a zároveň krásně doplňují interiér. Koberec se snadno udržuje, nepřitahuje alergeny a je vhodný do domácností se zvířaty. Navíc je kompatibilní s podlahovým vytápěním, což znamená, že udrží dětské nohy v teple i během chladných dní. Pokud hledáte koberec, který skvěle zapadne do dětského světa, kolekce BOND KIDS je tou správnou volbou. ▪ Celková výška: 10 mm
▪ Celková váha: 2,1 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | BOND KIDS |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Krémová,Šedá,Vícebarevná | Krémová,Šedá,Vícebarevná — Koberce pro kluky |
| délka: 230 cm | 230 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: BOND KIDS | BOND KIDS — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |