Koberec Bounty 69 krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 435 Kč
Luxusní koberec Bounty se vyznačuje vysokou kvalitou a zajímavými barvami. Díky tomu má koberec Bounty široké využití v domácnostech. Koberce z této kolekce mají nízké, na dotek příjemné a měkké... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 435 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Luxusní koberec Bounty se vyznačuje vysokou kvalitou a zajímavými barvami. Díky tomu má koberec Bounty široké využití v domácnostech. Koberce z této kolekce mají nízké, na dotek příjemné a měkké vlasy z polyesterových vláken. Podklad koberce je vyroben z kombinace filcu a juty. ▪ Celková tloušťka: 13 mm
▪ Celková hmotnost: 2,5 kg/m2
▪ Hustota tkaní: 277 750 bodů/m2
▪ Materiál: 100% Polyester
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Bounty |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Bounty | Bounty — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |