Koberec Buckingham krémový / šedý / pomerančový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 750 Kč
Koberec Buckingham je kvalitní výrobek se zvýšenou odolností, s vlasem vyrobeným ze směsi vlny a polypropylenové příze a filcovým podkladem. ▪ Výška: 8 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 2,10 kg/m2 ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 750 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Buckingham je kvalitní výrobek se zvýšenou odolností, s vlasem vyrobeným ze směsi vlny a polypropylenové příze a filcovým podkladem. ▪ Výška: 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,10 kg/m2
▪ Materiál: 80% vlna 20% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Buckingham |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Buckingham | Buckingham — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen,vlna | polypropylen,vlna — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |