Koberec CALMA 200 sloní kost
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 649 Kč
Proměňte svůj interiér v oázu pohodlí s tímto stylovým kobercem z kolekce CALMA. Jemný povrch z kvalitního polyesteru je jako stvořený pro chůzi naboso a dodá každému kroku příjemný pocit. Koberec je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 649 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Proměňte svůj interiér v oázu pohodlí s tímto stylovým kobercem z kolekce CALMA. Jemný povrch z kvalitního polyesteru je jako stvořený pro chůzi naboso a dodá každému kroku příjemný pocit. Koberec je snadno udržovatelný – lze jej prát v pračce při 30 °C, což oceníte zejména v dětském pokoji či domácnosti s domácími mazlíčky. Protiskluzová spodní vrstva zajišťuje stabilitu na hladkých podlahách, takže zůstane vždy na svém místě – ať už pod pohovkou, u postele nebo v pracovně, či v dětském pokoji. Díky nadčasovému designu se hodí do různých stylů bydlení a vnese do prostoru teplo, eleganci a pohodlí. ▪ Výška vlasu: 14 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,1 kg/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Bíla |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový,Pratelný |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | CALMA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x140 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 140 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Krémová,Bíla | Krémová,Bíla — Jednobarevné koberce |
| délka: 140 cm | 140 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: CALMA | CALMA — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 80x140 cm | 80x140 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |