Koberec CALVIN KLEIN IRRADIANT krémový / černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 33 517 Kč
Koberec CALVIN KLEIN je designovým doplňkem obývacího pokoje nebo ložnice zařízené v moderním stylu. Díky jeho barvám se bude hodit také do jiných stylů. Koberec krásnou přesnou vazbou vytvoří ve... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 33 517 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec CALVIN KLEIN je designovým doplňkem obývacího pokoje nebo ložnice zařízené v moderním stylu. Díky jeho barvám se bude hodit také do jiných stylů. Koberec krásnou přesnou vazbou vytvoří ve vašem pokoji mimořádně útulnou atmosféru. ▪ Výška vlasu: 7 mm
▪ Celková hmotnost: 2,20 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | Calvin Klein |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 274x366 cm |
| šířka | 274 cm |
| délka | 366 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Moderní koberce |
| délka: 366 cm | 366 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Calvin Klein | Calvin Klein — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 274x366 cm | 274x366 cm — Moderní koberce |
| šířka: 274 cm | 274 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Moderní koberce |