Koberec CALVIN KLEIN LAUNDER IVORY BLACK
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 11 745 Kč
Koberec CALVIN KLEIN bude designovým doplňkem obývacího pokoje nebo ložnice zařízené v moderním stylu. Díky neutrálním barvám zapadne i do jiných stylů a vytvoří ve vašem pokoji mimořádně útulnou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 11 745 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec CALVIN KLEIN bude designovým doplňkem obývacího pokoje nebo ložnice zařízené v moderním stylu. Díky neutrálním barvám zapadne i do jiných stylů a vytvoří ve vašem pokoji mimořádně útulnou atmosféru. Je vyroben z kvalitního materiálu, díky kterému je odolný. ▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková hmotnost: 1,50 kg/m2
▪ Materiál: 75% polyester, 25% bavlna
Parametry
| Barva | Antracitová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory,Moderní vzor |
| Kolekce | Calvin Klein Launder |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 239x300 cm |
| šířka | 239 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Antracitová,Šedá | Antracitová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Calvin Klein Launder | Calvin Klein Launder — Moderní koberce |
| Materiál: bavlna,polyester | bavlna,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 239x300 cm | 239x300 cm — Moderní koberce |
| šířka: 239 cm | 239 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Pratelný,Vhodný pro podlahové topení | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory,Moderní vzor | Abstraktní vzory,Moderní vzor — Moderní koberce |