Koberec CALVIN KLEIN SKYLINE MULTICOLOR / IVORY
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 720 Kč
Koberec CALVIN KLEIN bude designovým doplňkem obývacího pokoje nebo ložnice zařízené v moderním stylu. Díky jeho barvám se bude hodit také do jiných stylů. Koberec krásnou přesnou vazbou vytvoří ve... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 6 720 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec CALVIN KLEIN bude designovým doplňkem obývacího pokoje nebo ložnice zařízené v moderním stylu. Díky jeho barvám se bude hodit také do jiných stylů. Koberec krásnou přesnou vazbou vytvoří ve vašem pokoji mimořádně útulnou atmosféru.
▪ Výška vlasu: 7 mm
▪ Celková hmotnost: 1,50 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Calvin Klein |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 157x213 cm |
| šířka | 157 cm |
| délka | 213 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová,Šedá | Béžová,Krémová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 213 cm | 213 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Calvin Klein | Calvin Klein — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 157x213 cm | 157x213 cm — Moderní koberce |
| šířka: 157 cm | 157 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |