Koberec CAMILLA 1450 světle béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 115 Kč
Koberec Camilla nabízí jedinečný vzor v jemných barevných tónech. Vzor je detailní, ale barevně vyvážený, což umožňuje začlenění koberce do klasických i moderních interiérů. Design koberce může v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 115 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Camilla nabízí jedinečný vzor v jemných barevných tónech. Vzor je detailní, ale barevně vyvážený, což umožňuje začlenění koberce do klasických i moderních interiérů.
Design koberce může v prostoru působit jako výraznější prvek, ale díky neutrálním barvám nepůsobí rušivě. Je vhodný do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně, kde může dodat místnosti nádech elegance a tradičního stylu. ▪ Celková výška: 8 cm
▪ Celková hmotnost: 2,20 kg/m2
▪ Hustota tkaní: 520 000 bodů/m2
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Původ: Turecko
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Camilla |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x155 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 155 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 155 cm | 155 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Camilla | Camilla — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x155 cm | 80x155 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |