Koberec Caro 602 kosočtverce, šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 246 Kč
Koberec Caro bude skvělým doplňkem každého interiéru. Díky odolnosti vůči oděru a opotřebení se smyčkový koberec doporučuje do chodeb, síní, hal a jiných prostor s vyšším ruchem. Koberec Astra má... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 246 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Caro bude skvělým doplňkem každého interiéru. Díky odolnosti vůči oděru a opotřebení se smyčkový koberec doporučuje do chodeb, síní, hal a jiných prostor s vyšším ruchem. Koberec Astra má hustou vazbu, je tkaný z polypropylenového vlákna. ▪ Celková tloušťka: 8 mm
▪ Celková hmotnost: 1,20 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Caro |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x200 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Caro | Caro — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x200 cm | 100x200 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Jednobarevné koberce |