Koberec Carrera Champagne
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 10 444 Kč
Koberec Carrera je moderní, ručně tkaný koberec s elegantním vzhledem připomínajícím jemný mramor, laděný do jemných barevných tónů. Díky nízkému vlasu a decentnímu abstraktnímu vzoru působí vznešeně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 10 444 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Carrera je moderní, ručně tkaný koberec s elegantním vzhledem připomínajícím jemný mramor, laděný do jemných barevných tónů. Díky nízkému vlasu a decentnímu abstraktnímu vzoru působí vznešeně a zároveň nenásilně, skvěle se hodí do obývacích pokojů, ložnic či elegantních kanceláří. ▪ Výška vlasu: 8 mm▪ Celková výška: 12 mm
▪ Celková hmotnost: 3,30 kg/m2
▪ Hustota tkaní: 2 000 000 bodů/m2
▪ Materiál: 57% akryl, 43% viskóza
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | akryl,viskóza |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Carrera |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 133x190 cm |
| šířka | 133 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Carrera | Carrera — Moderní koberce |
| Materiál: akryl,viskóza | akryl,viskóza — Moderní koberce |
| Rozměr: 133x190 cm | 133x190 cm — Moderní koberce |
| šířka: 133 cm | 133 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |