Koberec Charleston AE07A krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 12 338 Kč
Koberce Charleston jsou originálním doplňkem moderně zařízeného obývacího pokoje. Jeho jemnost kontrastuje se studenými odstíny flísu a dodává útulnost i tomu nejstrožšímu interiéru. ▪ Celková... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 12 338 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Charleston jsou originálním doplňkem moderně zařízeného obývacího pokoje. Jeho jemnost kontrastuje se studenými odstíny flísu a dodává útulnost i tomu nejstrožšímu interiéru.
▪ Celková hmotnost: Cca 2,35 kg/m2
▪ materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Charleston |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 240x330 cm |
| šířka | 240 cm |
| délka | 330 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Moderní koberce |
| délka: 330 cm | 330 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Charleston | Charleston — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 240x330 cm | 240x330 cm — Moderní koberce |
| šířka: 240 cm | 240 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |